Kontakta oss 2018-02-26T12:45:10+00:00

KONTAKTA OSS PÅ HUGO ERICSON OST

GROSSIST

Nääs Fabriker, Vadden
Fack 5062, 448 51 Tollered
Telefon 031-755 46 80
Fax  031-755 46 81
info@hugoericsonost.se

Leveransadress
Hugo Ericson Ost
Spinnerivägen 1
Byggnad Vadden
448 51 Tollered

Jenny Svensson, VD/Sälj
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

Christian von der Lancken, Vice VD
Mobil  0703-17 17 65
christian@hugoericsonost.se

BUTIKEN

Hugo Ericson Ost
Stora Saluhallen 99
411 17 Göteborg
Telefon  031-711 34 48
butik@hugoericsonost.se

Glenn Moberg
Mobil  0706-30 14 09
glenn@hugoericsonost.se

SÄLJARE/DEMO

Jenny Svensson, Sälj
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

Lena Wall, Sälj
Mobil  0736-13 46 52
lena@hugoericsonost.se

Martin Bengtzelius, Sälj
Mobil 0730-93 15 38
martin@hugoericsonost.se

Elisabeth Jansdotter, Sälj
Mobil  0703-62 19 91
elisabeth@hugoericsonost.se

Peter Lindholm, Sälj
Mobil  0705-50 96 64
peter@hugoericsonost.se

EKONOMI

Marie Martinsson, Ekonomiansvarig
ekonomi@hugoericsonost.se

INKÖP, LAGER OCH LOGISTIK

Nääs Fabriker, Vadden
Fack 5062, 448 51 Tollered
info@hugoericsonost.se

Pierre Lindström, Lager- och logistikansvarig
Mobil 0708-24 77 97
pierre@hugoericsonost.se

Peter Lindholm, Inköp
Mobil  0705-50 96 64
peter@hugoericsonost.se

Joakim Martinsson, Inköp
Mobil 0725-89 49 49
joakim@hugoericsonost.se

OST- OCH VINPROVNINGAR OCH EVENT

Glenn Moberg
Mobil  0706-30 14 09
glenn@hugoericsonost.se

Jenny Svensson
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

OSTLAGRET I BREDÖL

Hugo Ericson AB
Bäreberg, Bredöl 309
465 91 Nossebro