Loading...
Kontakta oss 2019-08-31T08:45:00+00:00

GROSSIST

Nääs Fabriker, Vadden
Fack 5062, 448 51 Tollered
Telefon 031-755 46 80
Fax  031-755 46 81
info@hugoericsonost.se

Leveransadress
Hugo Ericson Ost
Spinnerivägen 1
Byggnad Vadden
448 51 Tollered

Jenny Svensson, VD
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

SÄLJARE

Martin Bengtzelius, Ansvarig
Mobil 0730-93 15 38
martin@hugoericsonost.se

Lena Wall
Mobil  0736-13 46 52
lena@hugoericsonost.se

Elisabeth Jansdotter
Mobil  0703-62 19 91
elisabeth@hugoericsonost.se

Peter Lindholm
Mobil  0705-50 96 64
peter@hugoericsonost.se

Ellen Brodin
Mobil 076-140 10 68
ellen@hugoericsonost.se

Sarah Jinnemark
0769-49 40 23
sarah@hugoericsonsost.se

BUTIK NÄÄS

Hugos Handel och Kök
info@hugoshandelochkok.se

Jenny Svensson
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

BUTIK SALUHALLEN

Hugo Ericson Ost
Stora Saluhallen 99
411 17 Göteborg
Telefon  031-711 34 48
butik@hugoericsonost.se

Glenn Moberg
Mobil  0706-30 14 09
glenn@hugoericsonost.se

EKONOMI

Marie Martinsson, Ekonomiansvarig
ekonomi@hugoericsonost.se

INKÖP, LAGER OCH LOGISTIK

Nääs Fabriker, Vadden
Fack 5062, 448 51 Tollered
Leveransadress: Spinnerivägen 1
info@hugoericsonost.se

Joakim Martinsson, Inköp
Mobil 0725-89 49 49
joakim@hugoericsonost.se

Pierre Lindström, Lager- och logistik
Mobil 0708-24 77 97
pierre@hugoericsonost.se

OST- OCH VINPROVNINGAR OCH EVENT

Glenn Moberg
Mobil  0706-30 14 09
glenn@hugoericsonost.se

Jenny Svensson
Mobil  0706-33 05 99
jenny@hugoericsonost.se

OSTLAGRET I BREDÖL

Hugo Ericson AB
Bäreberg, Bredöl 309
465 91 Nossebro

Jesper Gowers
Mobil 072-548 44 77
jesper@hugoericsonost.s

PACKERIET

Nääs Fabriker, Vadden
Fack 5062, 448 51 Tollered
072-235 55 99

Jesper Gowers
Mobil 072-548 44 77
jesper@hugoericsonost.s